1.září: Vegeparty: Dožínková / Brno

Oficiální text:

Léto už pomalu spěje ke svému konci a my bychom rádi poděkovali za všechny ty dary, které příroda v tomto krásném čase vykouzlila. Dožínky jsou již tradičně důvodem k oslavě, pojďme tedy společně pobýt a ochutnat bohatství, které nám Matička Země nadělila!

Oslavovat budeme nejen sdílením a ochutnáváním dobrého jídla, ale i hudebně a těšit se můžete také na workshop jógy s lektorkou Mončou z Happyoga studia, setkání se speciálními hosty a další kulturní vyžití.

Brněnská Vegepárty se tentokrát výjmečně namísto středy koná ve čtvrtek, ale stejně jako minule se sejdeme v překrásném Lužáneckém parku.

________

Vstup je jako obvykle za jídlo. 😉 No a kromě vegan či raw pochoutek ke společnému stolu si s sebou nezapomeňtě přibalit i deku a hlavně kopu dobré nálady.

Ti z vás, kteří se chtějí účastnit hodiny jógy, si s sebou prosím vezměte jógamatku. A pokud někdo vlastní bubínky, djembe, didgeridoo či jiné bouchací a foukací nástroje, budeme rádi, když je vezmete s sebou. A domácí mazlíčci jsou samozřejmě také vítáni. 🙂

Budeme se na vás moc těšit!

Váš tým Vitalvibe

_________

Program:

16.00–16.45 Warm-up: společné jógové protažení

17.00–19.00 Degustace vegan/raw dobrot
19.00–20.00 Hudebně-kulturní vložka 🙂
20.00–22.00 Volná zábava

_________

Místo v parku: V Lužánkách se sejdeme na stejném místě jako minule, přesně uprostřed naproti kašny u Střediska volného času (mapku nasdílíme).

Doprava: K parku Lužánky jedou tramvaje č. 1 a 6 – zastávka Antonínská (popř. Pionýrská), nebo trolejbusy č. 25 a 26 – zastávka Pionýrská.

FACEBOOK AKCE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *