Arachnofobikům vstup zakázán

Krásný křižák pruhovaný v záhlaví je nejspíš pro oko to nejpříjemnější, co v tomto článku uvidíte…Rozhodně nedoporučuji otevírat příspěvek lidem s panickou hrůzou z pavouků, protože díky hojné úrodě, teplému loňskému létu a bydlení v přízemí jsme rozhodně neměli nouzi o pořádně masité pokoutníky, kteří se nám neustále pokoušeli ubytovat přímo ve vaně. Možná to bylo těmi velice příznivými podmínkami nebo to tak prostě na jižní Moravě chodí, ale na tak obrovské kusy jsem zatím narazila jen tady. 😛 Nebudu popisovat tu zoufalost, která se člověka zmocní, když se potřebuje okoupat a odsmradit, jenže místo toho je nucen přenechat celou koupelnu novému spolubydlícímu, který si ji hned vylepšuje lepkavými sítěmi, aniž by se stihly dohodnout nějaké podmínky nájemní smlouvy. A už vůbec se nebudu rozepisovat o té hrůze, když se nakonec našel odvážný člověk, který chtěl pokoutníka vyprovodit ven, jenže ten sklouzl (vyskočil) ze sklenice zakryté letákem přímo na nebohého zachránce. Brrr!
Pokud patříte k otrlejším povahám nebo chcete trošku adrenalinu, můžete článeček rozkliknout a pokochat se pár fotkami těch chlupatých, mnohonohých krasavců.

Tohle je Štefan s novým módním účesem á la chocholka na kulaté hlavičce. Tomu se spíše než koupelna líbil mop a jeho třásně, v nichž se mohl ukrýt a na každého nečekaně vybafnout.

pavuk3

Bořek už byl o něco opovážlivější a drze si zabral vanu, zatímco jsme byli na povinné rodičovské návštěvě.

pavuk1

pavuk2

Hedvička se zdržela jen chvíli a byla zatížena spíše na kuchyni. Moc jsem ji ale prosila, aby šla bydlet na perspektivnější vstupní chodbu, k níž patří i hmyzem navštěvované dveře na zahradu. Naštěstí měla rozum a vidinu plného břicha, tak poslechla a odešla.

DSC_0040 (2)

Jsem zvědavá, co nám za úžasné pavoučí tvory přinese následující léto!

A na konec něco hezkého…

pavuk4

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *