Dojemné video zachráněné krávy vám vykouzlí úsměv na tváři

Už jste na internetu narazili na něco, co vás přinutilo se usmívat na obrazovku? Něco jako třeba tohle video? Nebojte se, pokud náhodou budete juchat a jásat na veřejnosti a klidně lidem okolo tohle video ukažte. Budou se nad ním jistojistě rozplývat s vámi. 🙂

Tohle sladké video pochází z „farmy naděje“ Hof Butenland v Německu. Zdá se, že malá kravička si neužívá nic víc, než lásku během ubíhajících dní na sluníčku, po boku svého lidského nejlepšího přítele. Podle výrazu obličeje bychom klidně mohli tvrdit, že kráva se nachází při mazlení v sedmém nebi. Nevěříte? Podívejte se na video ve 37. vteřině. Pokud tohle není blaženost, pak už nevíme, co jiného by to mohlo být!

Do značné míry je tohle v Hof Butenland pro zvířata denní rutina. Na tomto krásném místě totiž lidé věří, že všechna zvířata si zaslouží šanci být milována a respektována a zdejší ošetřovatelé a dobrovolníci dělají to nejlepší, aby tomu tak bylo (což můžete vidět i na videu). Chcete-li se o Hof Butenland dozvědět více, podívejte se na jejich Facebook a oficiální stránky.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *