Koncert NEJEN pro šumavskou divočinu

Oficiální text pořadatelů: V LEDNU 2017 JDE O HODNĚ – tedy stran divoké přírody v ČR určitě!
Proto Priessnitz a Tata Bojs hrají tento lednový benefiční KONCERT PRO ŠUMAVSKOU DIVOČINU č. 7, a nejen pro tu šumavskou..!

VSTUPENKY
v předprodeji do 2. ledna á 214,- / od 3. ledna á 340,-
…na místě (zbydou-li) á 430,-
(výše vstupného je stanovena tak, aby součet cifer v ní obsažených dával vždy 7, tedy šťastné pořadové číslo aktuálního v celé dosavadní sérii Koncertů pro šumavskou divočinu)

PŘEDPRODEJ: Nejlevněji (bez distribučního poplatku) fyzicky na pokladněLucerna Music Baru, nejpohodlněji pak online na webu klubu (s nejmírnějším poplatkem za službu) ZDE: https://www.musicbar.cz/program/tata-bojs-hraji-beneficni-koncert-pro-sumavskou-divocinu-c-7-a-nejen-pro-tu-sumavskou/
a také přes GoOut.cz TADY: https://goout.net/cs/listky/koncert-pro-sumavskou-divocinu-c-7-a-nejen-pro-tu-sumavskou/mxv/
a rovněž v předprodejních sítích Ticketpro a TicketPortal CZ

Jak mnozí víte, 2. prosince poslanci a poslankyně v Parlamentu velice slušnou většinou konečně schválili novelu zákona o ochraně přírody v ČR, a to včetně nových pravidel péče o národní parky. Je to dobrý a potřebný zákon. Sněmovna jím potvrdila cíl ponechat nejméně polovinu rozlohy našich národních parků divoké přírodě tak, jak je ve světě běžné (protože potřebné), a také doplnila úplný zákaz rozprodeje veřejných (státních/obecních) pozemků na území národních parků, čili už nebude možné je převádět do rukou spekulantů.
Takže je vyhráno, říkáte si? Ano, důvod k radosti to skutečně je, ovšem zatím jen malý a dočasný. Protože teprve až když zákon schválí také Senát (bude hlasovat právě teď v lednu) a následně podepíše prezident, dostane divočina v našich národních parcích skutečně šanci, kterou potřebuje. Je to důležité!
A tak prostřednictvím koncertu tentokrát spolu s Tata Bojs a s Priessnitzapelujeme na senátorky a senátory, aby dobrý zákon podpořili a doplnili do něj také záruky, že rozšíření míst pro divokou přírodu proběhne v národních parcích v brzkém termínu a začne se s tím ideálně hned a ne třeba až za padesát let. A vy svou podporu vyjádříte právě třeba svou osobní účastí na tomto již sedmém KONCERTU (nejen) PRO ŠUMAVSKOU DIVOČINU v pražském Lucerna Music Baru, nebo třeba podpisem petice za dobrý zákon o NP Šumava, pokud jste jej dosud nepřipojili. Anebo svému senátorovi či senátorce rovnou napište nebo je nejlépe přímo v Senátu navštivte a řekněte jim, co od nich stran projednáívání daného zákona čekáte.
Koncerty pro divočinu podporujeme dlouholeté aktivity Hnutí DUHA – Přátelé Země Česká republika a zároveň bychom rádi, abychom divočinu my lidé, bežní občané, mohli vidět a prožívat nejen v národních parcích. Proto podporujeme projekt Česká divočina, který hledá další místa pro divokou přírodu.

PETICE za dobrý zákon o NP Šumava: www.hnutiduha.cz/petice

přidejte se-„olajkujte“-sledujte: Divočina Šumava

UDÁLOST NA FACEBOOKU ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *