Jak nám chutnalo v brněnském V.bistru?

Už dlouho jsem plánovala návštěvu brněnského V.bistra a před nedávnem se mi to konečně povedlo. Jde o veganské bistro, v jehož menu najdete jak junk food, tak i zdravé varianty jídel. Mimo to nabízejí různé bagety, koláče, buchty a mnoho dalších druhů hotových pokrmů, které jsou ideální, když spěcháte, nemůžete vysedávat nad talířem a chcete jen něco rychle do ruky, nebo třeba pokud jdete na akci a raději byste místo křupek donesli například takovou bábovku s rozinkami nebo makový řez.

vegan-cheesburger-champion-burger-v-bistro-brno

Při své návštěvě jsem si pochutnala na cheesburgeru a cibulových kroužcích a zkusila také Champion burger. Z cheesburgeru jsem byla nadšená, plátek obaleného vegan sýru v bulce s kyselými okurkami, zeleninou a dresingem prostě nemůže zklamat nikoho. Cibulové kroužky byly chuťově jemné a na to, že šlo o smaženou potravinu, nebyly nějak přesáklé olejem. Champion burger měl taktéž úspěch, ale pokud plánujete být s někým v úzkém fyzickém kontaktu, raději si šampióna nedávejte. Leda že by osoba, se kterou budete, snesla vůni česneku. 🙂

Jpeg

K odchodu jsem si nechala nabalit kakaovou buchtu a bábovku. Právě tyhle dva produkty mi přijdou geniální v tom, že je můžete ještě dozdobit třeba politím čokoládou, posypat cukrovými ozdůbkami a pak tvrdit, jak jste celé dopoledne doma pekli. 😀 Buchty nejsou výrazně sladké (o to příjemnější je možnost si je posypat moučkovým cukrem) a jsou naprosto ideální k odpolednímu teplému čaji nebo kávičce.

Co se cenového rozpětí týče, to odpovídá umístění podniku v centru a kvalitním surovinám, z nichž se vaří. Chudé studenstvo by tu zřejmě nemohlo každý den chodit na pořádný nášup. 🙂 Každopádně za sebe vím, že při příležitostných návštěvách centra Brna určitě ještě mnohokrát do V.bistra zabrousím.

A důležitá třešnička na dortu – co je na podniku k nezaplacení a co u nás mělo značný vliv při tvorbě prvního dojmu? Byly to milé slečny, které zákazníky obsluhují a úsměv na tváři a příjemný tón hlasu si zachovávají i po hodinách stání a běhání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *