Nenechte si ujít: Festival AROMATERAPIE & BYLINKY

Oficiální text: První bylinkový festival v Brně! V neděli 17. 9. 2017 v Otevřené zahradě v Brně! 

* přednášky
* workshopy a ukázky
* destilace rostlin
* aromaterapeutické a bylinkové speciality a nápoje
* přírodní kosmetika
* vykuřovadla
* dílničky pro děti

Podrobný program najdete na našem webu www.aromaterapieabylinky.cz.Do prodeje jde jen 500 vstupenek! Mokrá varianta zajištěna .)

JAK TO BUDE SE VSTUPENKAMI?

Množí se nám dotazy na to, jak kupovat vstupenky. Přikládáme proto krátké vstupenkové info:

– Lístky na festival jsou v prodeji pouze přes službu SMS TICKET. Je to jednoduchý nákup na webu nebo z mobilu. Využít můžete tento odkaz: https://www.smsticket.cz/…/9767-festival-aromaterapie-a-byl…

– Lístky jsou v prodeji pouze do vyprodání. Do prodeje jde 500ks, jejich počet navyšovat nebudeme. Naším cílem je, aby si všichni mohli užít celý den program hlavně pohodlně a na pohodu .)

– Na místě v den konání festivalu nebude vůbec pokladna. Lístky je proto nutné koupit předem přes SMS TICKET. V případě nepřízně počasí bude program přesunut částečně do vnitřních prostor pasivního domu Nadace partnerství v Otevřené zahradě. Workshopy se budou konat v krytých altánech. Čili: mokrá varianta zajištěna .)

– V ceně vstupenky jsou workshopy, přednášky a ukázky uvedeny na webu www.aromaterapieabylinky.cz (program průběžně aktualizujeme). Každý návštěvník dostane u vstupu taštičku s mapkou areálu a programem (podobně jako na hudebních festivalech), vzorkem čaje, koření, přírodní kosmetiky Nobilis Tilia, inhalační tyčinkou a dalšími překvápky .)

– Účastníci sobotní konference Aromaterapie a imunita si musí koupit zvlášť vstupenku na nedělní Festival Aromaterapie & Bylinky

– Ano, lístky se opravdu prodávají už teď, není čas ztrácet čas .) Děkujeme všem za zájem, je to pro nás veliká motivace! .) Máme radost, že vás bylinky baví tak jako nás!

Odkaz.

Zdroj obrázku: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *