Základy moderního farmaření v jednoduchém, ale přesto děsivém videu

Mnoho z nás netuší, odkud se bere naše jídlo. A přiznejme si, že v tomto případě může být pravda příliš depresivní a příšerná. Nicméně vzhledem k tomu, že naše stravovací návyky mají výrazný dopad na svět, v němž žijeme, měli bychom se v této důležité věci více vzdělávat.

Velkochovy – jde o hlavní průmysl, který ukájí lidskou chuť po mase, mléku a vejcích. Významně ovlivňuje naše zdraví, naše zásobení potravinami a životní prostředí, nemluvě o životech miliard zvířat, která každý rok ve velkochovech trpí a umírají.

Můžete nalézt článek za článkem, který poskytuje podrobnější detaily k výše uvedeným bodům, jenže občas prostě zdlouhavé čtení nemá sílu probudit lidi k tomu, aby si všimli, jaký destruktivní systém jsme vytvořili. Někdy ale k tomuto účelu může posloužit jednoduché video, jako je tohle od organizace ASPCA.

Podle slov ASPCA, video zachycuje „mrazivý příběh o tom, jak se praktiky moderního průmyslového zemědělství vzpírají zdravému rozumu a jak se po tlaku zákonů snaží skrýt bující týrání zvířat.“

Na rozdíl od mnoha jiných videí z velkochovů tohle neukazuje krev, místo toho divákům představuje základní a brutální fakta o industrializovaném zemědělství při aktuálních způsobech chovu.

Pomozme oslovit tímto jednoduchým videem širší publikum – sdílejme příspěvek a šiřme jej na sociálních sítích. Pokud vás zajímají podrobné informace k velkochovům a jak jejich vliv eliminovat ze svého života, navštivte například stránku soucitně.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *